Mükemmel Çözümlerin Peşindeyiz

Uluslararası bilinirliğe sahip olmak önemli, evet. Ama bizi asıl gururlandıran, adımızın her zaman yaratıcı tasarımlarıyla yeni trendler belirleyen ve eşsiz kalitede kreasyonlara imza atan firma olarak anılması. Üst düzey bir detaycılıkla üretilen kumaşlarımız en son teknolojilerin kullanılması ile yüksek performans sunarken, zengin renk ve dokuya sahip geniş ürün yelpazemiz evlerde şıklık arayışının cevabı oluyor. Keşfetmekten keyif alacağınızı umuyoruz!

20 Yıllık
Tutku Dolu Yolculuk!

Bursa’nın 1500 yıllık tekstil tarihini kendimize miras aldık ve belirlediğimiz yüksek standartlarla 1997 yılında Dersiyon olarak yola çıktık. Çocukluğu Bursa Perdeciler Çarşısı’nda geçmiş, dokumacı bir aileden gelen kurucumuz Cemal Çetinkaya, ev tekstil sektörünün potansiyelini keşfedip üst üste attığı başarılı adımlarla yıllar içerisinde Dersiyon’u Bulgaristan, Rusya, Ukrayna gibi ülkelere franchise veren ve her kıtaya ihracat yapan bir marka haline getirmiştir.

2019 yılında ikinci jenerasyon olan Ece Çetinkaya’nın Dersiyon ailesine katılmasıyla birlikte şirket, sürdürülebilirliği DNA’sının vazgeçilmez bir parçası olarak belirlemiş ve hedeflerine ulaşma yönünde aksiyonlar almaya başlamıştır.

Daha fazlasını keşfet!

PERDE ÇÖZÜMLERİ

Modern ve geleneksel stillerle mekanları ışık, sıcaklık ve mahremiyetle buluşturmanın yolu.

Mekanlarda herkesin kendini iyi hissedeceği bir atmosfer yaratmaya hazır olun. Mobilya stilini pencerelerdeki büyüleyici perdelerle tamamlayın. Zevkinize, ihtiyaçlarınıza ve isteklerinize uygun binlerce tasarım perdeyi kolayca keşfedebilmeniz için şimdi hepsi dijitalde. İnternet sitemize üye olup Dersiyon’un tüm koleksiyonlarını inceleyebilir, dilerseniz ücretsiz olarak numune talep edebilir veya favorileriniz arasına ekleyerek daha sonra yeniden incelemek üzere saklayabilirsiniz.

 

SÜRDÜRÜLEBİLİR ÇÖZÜMLER

Yaşamı güzelleştirmeye olan tutkumuz bizi daha iyi bir gelecek için harekete geçirdi. Geri dönüştürülmüş sentetik ipliklerden üretilen koleksiyonumuz karşınızda.

Dünyada doğal kaynakların hızlı tükenmesiyle birlikte sentetik ürünlerin doğaya verdiği zarar önüne geçilmesi gereken bir durum. Farkındalığı yüksek ve içinde yaşadığımız dünyaya karşı sorumluluk sahibi bir şirket olarak biz, sürdürülebilirlik hedeflerine ulaşma yolunda kendi üzerimize düşen görevleri yerine getirme gayretindeyiz.

Geri dönüştürülmüş sentetik ipliklerden ürettiğimiz yeni koleksiyonumuzun yanı sıra dilerseniz var olan ürünlerimiz için de geri dönüşümlü iplik kullanılması yönünde talepte bulunabilirsiniz.

YATAK ÇÖZÜMLERİ

Zarif yaşam stilini hayatın her anında ve her yerde yaşama rüyası artık gerçek oluyor.

Atılan ilk adımla birlikte konforun kişiyi sarıp sarmaladığı bir mekan için, insanın kendi kadar eşsiz ürünlerin yer aldığı bir koleksiyon karşınızda. Zevkinize, ihtiyaçlarınıza ve isteklerinize uygun binlerce tasarım yatak örtüsü ve çarşaf, kolayca keşfedebilmeniz için şimdi dijitalde. İnternet sitemize üye olup Dersiyon’un tüm koleksiyonlarını inceleyebilir, dilerseniz ücretsiz olarak numune talep edebilir veya favorileriniz arasına ekleyerek daha sonra yeniden incelemek üzere saklayabilirsiniz.

KONTRAT SEKTÖRÜNDE DERSİYON

Kumaşlarımızın %90’ı konaklama ihtiyaçları ve isteklerine yanıt verir şekilde üretilmektedir. Bu sektörde hizmet veren birçok kıtadaki üst düzey iş ortaklarımıza toplam üretimimizin %95’ini ihraç etmekteyiz.

TALEP GÖNDER

Numune süreci talebiniz ile başlıyor. Kendi örneğinizi iletebilir ya da koleksiyonlarımızdan dilediğiniz ürünü seçerek, ihtiyaçlarınız doğrultusunda yeniden yapılandırılmasını talep edebilirsiniz.

KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ DESEN

Birbirinden tarz sahibi tasarımların yer aldığı koleksiyonlarımıza düzenli olarak bir yenisi daha ekleniyor ve desen konusunda seçenekler, sonsuzluk yolunda ilerliyor. Bunun yanı sıra kendi istediğiniz tasarımı oluşturma, sadece size özel bir desene sahip olma imkanını da sunuyoruz. 

E BÜLTENİMİZE ÜYE OLUN