KONTRAT SEKTÖRÜNDE DERSİYON

Dersiyon Tekstil olarak kontrat sektöründeki tecrübemiz 15 yılı aşkın süredir devam ediyor. Ürünlerimizin %90’ını kontrat sektörünün ihtiyaçlarına uygun üretiyor ve üretilen ürünlerin %95’ ini bir çok farklı kıtalardaki en üst seviye tedarikçilere ihraç ediyoruz.

Bizler her zaman ürünlerimizi trendlere ve modaya uygun şekilde tasarlayıp teknolojik ve yenilikçi yöntemlerle üretiyoruz. Şirketimizin kurulduğu günden bugüne en önemli misyonu “Müşteri Odaklı Ürünler” ve her zaman “Müşteri Tatmini” olmuştur. Bu çerçevede de kontrat sektöründeki en iyi hizmeti müşterilerimize sunmaya çalışıyoruz.

Daha fazla bilgi için lütfen bizimle contract@dersiyon.com.tr e-mail adresinden bizimle iletişime geçiniz.

NUMUNELENDİRME SÜRECİMİZİ NASIL YÖNETİYORUZ?

TALEP GÖNDER

Sürecimiz öncelikle sizlerin bize gönderdiği örnek kumaşlarla başlıyor

Numune yapımı sürecimiz öncelikle sizin oluşturduğunuz taleple başlıyor. İstediğiniz numune incelendikten sonra dilerseniz size sunduğumuz kendi kumaşlarımızla ilerleyebilir ya da en baştan numune üretimi yapabiliriz.

KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ DESEN

Sürekli güncellediğimiz ve birbirinden farklı tasarımların yer aldığı koleksiyonlarımızı her sezon güncelliyor ve her zaman en iyilerini yapmaya çalışıyoruz.
Kendi koleksiyonlarımızın yanı sıra size özel tasarlanmış desen ve kalite imkanları da sunuyoruz.

KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ RENK

Kendi deseninizi yaratırken kendi özel renginizi oluşturma ayrıcalığına da sahipsiniz.

Siz hayal edin, yeter.

İSTENİLEN APRE İŞLEMLERİ

Dilediğiniz apre işlemini uygulatabilirsiniz. Örnek olarak Geçici ya da kalıcı yanmazlık, su iticilik, Anti-Bakteriyel gibi birçok işlemi gerçekleştirebiliriz.

BÜTÇE DOSTU FİYATLAR

En iyi kaliteyi rekabet avantajını artıran fiyatlarla sunuyoruz.

HIZLI TESLİM SÜRELERİ

Her projenin değerli ve mümkün olan en kısa sürede tamamlanması gerektiğini biliyoruz. O yüzden de değerli iş ortaklarımıza 1 – 2 hafta gibi hızlı bir numune teslim süresi sunuyoruz.

GERİ BİLDİRİME DEĞER VERİYORUZ

İş ortaklarımıza verdiğimiz değerin bir göstergesi olarak, gelen her türlü geri bildirimi hassasiyetle ve titizlikle değerlendiriyoruz. Yüksek memnuniyet ile hizmet verme yolunda var gücümüzle çalışıyoruz.

E BÜLTENİMİZE ÜYE OLUN